Datum: 20. 06. 2024

ONLINE-poslouchejte: Rádio Zlín | Rádio Čas | čtěte: Dobrý den s kurýrem | Slovácký Deník | sledujte: Televize TVS
Reduta

Zrestaurovaný historický objekt stojící v centru města na Masarykově náměstí. Barokní styl stavby propůjčuje pořádaným akcím nádech noblesy a elegance. Velký sál je vhodný pro koncerty, módní přehlídky, plesy a významné obchodní akce. K využití je vnitřní prostor s akustickým, klimatizovaným sálem pro 240 osob, komorní sál, salonky a podkroví – otevřený půdní prostor. Na nádvoří Reduty můžete nahlédnout zde: www.virtualtravel.cz.

PRONÁJEM - CENÍK
 

Adresa: U Reduty 256 , Uherské Hradiště  
  maximální kapacita: učel: služby a vybavení:
velký sál kapacita 240 míst. Možnosti využití prostoru: variabilní uspořádání židlí, stupňovité hlediště, aréna s hracím prostorem (uprostřed, nebo při delší stěně sálu), stolové upořádání, taneční parket, jeviště až 6x5m (kukátkové i bez výkrytů, příp. zastavení hracího prostoru z panelů kdekoli v sále).  kulturní akce, koncerty, besedy u cimbálu, plesy, módní přehlídky, konference, sjezdy, valné hromady, prezentace firem, firemní večírky a další společenské akce. Možnost propojení s komorním sálem, zkušebnou, podkrovím a přilehlými chodbami. standardní technické vybavení pro ozvučení a svícení s možností přenosu zvuku do foyeru, který lze částečně propojit s velkým sálem. Bufet přímo u foyeru s kuřárnou a barem (otevřeno na objednávku), lze spojit s klášterní vinárnou a restaurací v objektu. V sále se nachází koncertní křídlo Petrof.
komorní sál kapacita 70 míst přednášky, školení, schůze, valné hromady, prezentace firem, tiskové konference, společenské akce, loutkové divadlo.  ozvučení, tabule, projekce (zpětný projektor), diaprojektor.
zkušebna menší taneční sál se zachovalou stropní freskou. Slouží jako zkušebna souborů, cvičebna, přednáškový sál (akce Akademie III. věku). Vyjímečně možno využít i jako schůzovní místnost pro cca 30 osob. výstavy, hudební produkce, experimentální divadlo, večírky a další.  
nádvoří kapacita hlediště 300 míst. Otevřený reprezentativní prostor, jehož ozdobou je fontána z dílny výtvarníka Otmara Olivy. Exteriér Reduty nabízí možnost sestavení jeviště (6x6m, i s nadkrytím), hracího prostoru ve variabilních rozměrech, lze ozvučit a osvětlit. Ideální ke společenským, kulturním i obchodním akcím, jež vyžadují atmosféru open-air prostoru.
KONTAKT: telefon: 572 430 423 (p. Lucie Linhartová)

 


Zobrazit místo Reduta na větší mapě

 

Výstavní prostory - Reduta

Dispozice historického objektu v centru města jsou předurčeny k výstavní činnosti. Využít lze podkroví a přízemí budovy.