Datum: 19. 07. 2024

ONLINE-poslouchejte: Rádio Zlín | Rádio Čas | čtěte: Dobrý den s kurýrem | Slovácký Deník | sledujte: Televize TVS
XXVI. REPREZENTAČNÍ PLES MĚSTA UHERSKÉ HRADIŠTĚ 21. 1. 2017
Kategorie: Články na úvodní straně

XXVI. REPREZENTAČNÍ PLES MĚSTA UHERSKÉ HRADIŠTĚ 21. 1. 2017Malé ohlédnutí

Dlouho očekávanou společenskou událostí je každoročně reprezentační ples města Uherské Hradiště, který se koná v Klubu kultury. Ples odstartovali tóny svých nástrojů v sobotu v 19:30 hodin hudebníci ze Slováckého komorního orchestru. Celý večer moderovala sehraná dvojice: slovenská herečka a zpěvačka Zuzana Laurinčíková a moderátor Martin Rezek. Ti také ples ve 20:00 hodin slavnostně zahájili a pozvali na parket zástupce vedení města Uherského Hradiště v čele se starostou města Ing. Stanislavem Blahou.

Následoval první tanec plesu – slavný vídeňský valčík Johanna Strausse Na krásném modrém Dunaji a další skladby z rodiny tradičních vídeňských valčíků a polek. Návštěvníky plesu k tanci lákala i vystoupení Tanečního klubu Rokaso - Ladislav a Šárka Peřestí předvedli show s názvem Marilyn Monroe, Radomír a Alice Mlejnští vystoupili s tancem pojmenovaným James Bond. Pódium velkého sálu během večera patřilo opět Slováckému komornímu orchestru a především po loňském plese oblíbené a žádané kapele Eremy se zpěvačkou Veronikou Chlupovou. Vrcholem programu bylo velkolepé vystoupení nejpopulárnějšího českého tribute/revivalu – světoznámé kapely Queenie. O půlnoci pak přítomní s napětím sledovali losování vstupenek o hodnotné ceny.

Zatímco velký sál patřil především tanci, v Galerii Vladiímíra Hrocha se mohli návštěvníci občerstvit na bohatém rautu a v malém sále degustovat výběr vín, který připravilo Vinařství Vaďura Polešovice, a poslechnout si lidové písně v podání Cimbálové muziky Mladí Burčáci. Ve foyer pak k zábavě přispěl fotokoutek – originální fotografování s rekvizitami. 

Fotografie z plesu města si můžete prohlédnout ZDE.

23.1.2017 14:58 • Přečteno: 3492x • Autor: Markéta Macháčková


Soubory přiložené k článku

Žádné soubory nejsou přiloženy!Komentáře jsou automaticky uzavřeny 30 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.