Datum: 19. 06. 2024

ONLINE-poslouchejte: Rádio Zlín | Rádio Čas | čtěte: Dobrý den s kurýrem | Slovácký Deník | sledujte: Televize TVS
REPREZENTAČNÍ PLES MĚSTA
Kategorie: Články na úvodní straně

REPREZENTAČNÍ PLES MĚSTA11. LEDNA 2014 - KLUB KULTURY - hvězdný program - čtěte více ZDE...

XXIII. reprezentační ples města Uherské Hradiště, který se uskuteční již v sobotu 11. ledna v Klubu kultury, slibuje program, při němž zaplesá nejedno zábavychtivé srdíčko. Jestliže zdravým jádrem každého dobrého plesu je dobrá muzika, návštěvníci letošního PLESU MĚSTA budou spokojení a blažení. Jejich taneční kroky směle povede populární kapela MARATHON BAND a sekundovat jim bude hvězdný YO YO BAND. O klasickou změnu žánru se se vší parádou postará SLOVÁCKÝ KOMORNÍ ORCHESTR a slovácká srdéčka na lidovou strunu přeladí CIMBÁLOVÁ MUZIKA OHNICA. Svůj mistrný taneční um předvede taneční klub ROKASO. Připraven bude bohatý raut, degustace prvotřídních regionálních vín i cenami nabitá tombola.

MARATHON BAND

Žánrově neomezená kapela MARATHON BAND má dlouhou historii. Její počátky sahají až do roku 1982, kdy ji založil zpívající bubeník a stálý frontman kapely Dušan Mathon. Kapela získala bohaté zkušeností z působení ve Švýcarsku, Rakousku, Holandsku, Německu, Itálii, Polsku a dalších zemí, kde vždy neomylně nadchla publikum. Mimořádná interpretační úroveň, originální hudební aranžmá, široký repertoár, bohaté využití dechových nástrojů a vlastní technické vybavení řadí skupinu mezi nejvyhledávanější hudební tělesa v republice. MARATHON BAND zaručuje kvalitní produkci současné klasické i moderní taneční hudby, v repertoáru má však také skladby z oblasti lidové hudby, rocku, soulu a jazzu. Bezesporu největší devizou kapely zůstává po léta bezvadný kontakt s publikem, pro který si získala již mnoho příznivců. MARATHON BAND doprovází při svých vystoupeních také zpěváka Láďu Kerndla a na pódiích se setkal s mnoha hvězdami nejen naší, ale i zahraniční hudební scény.

YO YO BAND

Skupina YO YO BAND vznikla v listopadu roku 1975. Poprvé vystoupila jako vokálního kvarteto na Slánských jazzových dnech. U zrodu stáli bratři Richard a Vladimír Tesaříci, Ondřej Hejma a Julius Novotný Kuzma. Za celou dobu existence prošla kapelou celá řada hudebníků. Repertoár YO YO BANDU tvoří převážně vlastní autorské písničky. Skupina YO YO BAND získala platinovou desku za album Karviná, tři ceny Česká Grammy, čtvrté místo v soutěži Český Slavík. Natočili celkem šestnáct videoklipů a koncertovali v mnoha zemích světa jako je Německo, Rakousko, Dánsko, Rusko...

 

7.1.2014 11:32 • Přečteno: 4210x • Autor: František Elfmark


Soubory přiložené k článku

Žádné soubory nejsou přiloženy!Komentáře jsou automaticky uzavřeny 30 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.