Datum: 14. 07. 2024

ONLINE-poslouchejte: Rádio Zlín | Rádio Čas | čtěte: Dobrý den s kurýrem | Slovácký Deník | sledujte: Televize TVS
Přátelé zpětné vazby


 

Hlavním cílem činnosti občanského sdužení Přátelé zpětné vazby je formou veřejných produkcí podporovat v tvorbě a ve veřejném vystupování nejen kapely, které jsou tvořeny muzikanty sdruženými v rámci sdružení (v současnosti Latafia, Your Choice, Mistake aj.), ale i ostatní začínající hudební tělesa, která by jinak jen těžko oslovila širší hudební publikum. Především nám jde o rozvoj amatérských rockových kapel v celé šíři hudebního spektra z Uherského Hradiště a blízkého okolí. Chceme se spolupodílet na utváření kulturního prostředí. Respektujeme náš region jako specifickou kulturní oblast. Současně ale chceme ukázat, že i zde existuje celá řada životaschopných projektů v tzv. nefolklorní oblasti.

Společně s Klubem kultury a za sdružení konkrétně František Elfmark stal u projektu podpory mladých rockových kapel Rock Gang Party, která si klade za cíl pravidelně předvádět živou produkci začínajících skupin. Více informací o R.G.P. najdete na www stránkách.

Namátkou kapely, které hráli na R.G.P.: Latafia, Anitokok, Mistake, Your choice,  Lav Lav, Side Effect, Apárty, Clowns Army, Hlavní Jistič, Day Off, 29 Musix.

 

Kontakt:  
František Elfmark ml. tel. +420 604 171 281
www.klubpzv.cz, www.allforband.org e-mail: info@klubpzv.cz

 

Fotogalerie: