Datum: 15. 06. 2024

ONLINE-poslouchejte: Rádio Zlín | Rádio Čas | čtěte: Dobrý den s kurýrem | Slovácký Deník | sledujte: Televize TVS
DRAKIÁDA 2015
Kategorie: Články na úvodní straně

DRAKIÁDA 2015Park Rochus, o.p.s., Informační centrum pro mládež Uherské Hradiště, Klub kultury Uherské Hradiště, Přírodovědné centrum Trnka, Centrum ekologické výchovy Žabka Vás v rámci projektu Společně k udržitelnému rozvoji II srdečně zvou na podzimní sérii akcí DRAKIÁDA 2015.

Jelikož druhý ročník Drakiády už je těsně před námi, je potřeba začít s přípravou!

Proto jsou 6. – 9. 10. k mání tvůrčí dílny s názvem Dráček Papíráček, kde je možné si draka vyrobit nebo se jen nechat inspirovat a výrobní proces provést až v klidu svého domova. Potřebný materiál bude k dispozici zdarma, pouze vodící šňůru si musí obstarat každý sám.

Dračí exempláře doma či v dílničkách vyrobené pak můžete přijít vyzkoušet na akci Drakiáda na Rochusu (10. 10. – louka pod kaplí sv. Rocha). Návštěvníci s kupovanými draky jsou rovněž vítáni, nemohou se však s těmito draky zapojit do výstavy.

Každý ručně vyrobený drak, který prokáže schopnost létat (byť jen na pár vteřin) bude ohodnocen a jeho majitel obdrží Osvědčení pilota a konstruktéra létajících draků, jenž umožní přihlásit draka na soutěžní výstavu Zvedni zrak, je tu drak (13. – 31. 10. – Jezuitská kolej).

Přihlásit se můžete po celou dobu Drakiády na Rochusu u pořadatelů až do ukončení akce nebo v Městském informačním centru Uherské Hradiště (MIC) do 11. 10. do 18.00 hodin. Zde je také nutné předat draka i s vyplněným osvědčením.

Po celou dobu výstavy mohou návštěvníci hlasovat pro nejzajímavější či nejpěknější model, jehož majitel obdrží zajímavé ceny. Ze všech hlasujících bude vylosován jeden výherce, který bude také odměněn.

Po ukončení výstavy si mohou majitelé vyzvednout své draky opět v MIC.

Aby Vám nic neuniklo, pečlivě prostudujte níže přiložený plakát a přijďte na kteroukoliv část letošní Drakiády.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

6.10.2015 11:36 • Přečteno: 3426x • Autor: Markéta Macháčková


Soubory přiložené k článku

Žádné soubory nejsou přiloženy!Komentáře jsou automaticky uzavřeny 30 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.