Datum: 24. 04. 2024

ONLINE-poslouchejte: Rádio Zlín | Rádio Čas | čtěte: Dobrý den s kurýrem | Slovácký Deník | sledujte: Televize TVS
MODELKA XXL
Kategorie: Články na úvodní straně

MODELKA XXL30. 1. 2013 - Klub kultury - 19:30 Plnotučná one woman show o Věstonické Venuši naší doby Vendě Koblížkové, která měla premiéru v lednu 2010 ve Studiu HaDivadla a při každé repríze sklízí úspěch za úspěchem.

Co chce Venda Koblížková? Na začátku touží vyhrát finále Miss XXL. A v posledních minutách už chce jen rovnoprávnost pro svoje stehna.

Tato bojovnice s vlastními kilogramy se totiž zasekla u konfekčního čísla 38 (v nejlepším případě) – a to je, viděno optikou všech módních návrhářů, velikost přímo sloní! Venda kdysi měla být modelka. Od té doby však nabrala asi 35 kilo a 20 let. Dvacet let diet a sebemrskačských pohledů do zrcadla! Její sny zadusil stoupající Body Mass Index a ona se točí v kruhu: s kalorickou tabulkou potravin v jedné a výstřižky fotografií útlých krasavic v druhé ruce. V žaludku má jedno balení čokolády a v ledničce nízkotučný jogurt – tak si žije ve své bublině a doufá, že kdyby byla hubená, měl by ji každý rád. Kde se vzala? Její život tvoří historky vypreparované z hubnoucích blogů, společenských rubrik i vlastní zážitky autorek představení. Je to soupis pastí, které jsme si na sebe dobrovolně nastražily a teď v nich vězíme až krk.

17.12.2012 14:30 • Přečteno: 4427x • Autor: František Elfmark


Soubory přiložené k článku

Žádné soubory nejsou přiloženy!Komentáře jsou automaticky uzavřeny 30 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.