Datum: 15. 06. 2024

ONLINE-poslouchejte: Rádio Zlín | Rádio Čas | čtěte: Dobrý den s kurýrem | Slovácký Deník | sledujte: Televize TVS
RUDA Z OSTRAVY
Kategorie: Články na úvodní straně

RUDA Z OSTRAVY28. 5. 2013 - do Uherského Hradiště míří jedinečný Ruda z Ostravy s originální show "The best of cypa". Vstupenky jsou již nyní v předprodeji...

V roce 2005 vzniká pro pořad kabelové televize HBO “ NA STOJÁKA“ postava – burana, horníka z ostravských dolů RUDA Z OSTRAVY a zapisuje se do podvědomí svým prvním songem „NUDA“ a skečem – „7 posledních vět před smrtí“ !!!

Do podvědomí široké veřejnosti se dostal až v roce 2008 pomocí pořadu X-FACTOR /TV NOVA/  kde předvedl legendární vzdušné bubínky a pecku Ach synku, synku. S pomocí Noisebrothers vytvořil hudební klip „Markéta“ – parodie na píseň Falling Slowly, která se stala v roce 2008 hitem českého internetu a na portálu STREAM.CZ vytvořila první MILIÓN kliknutí.

S Martinou Pártlovou a s pomocí Janka Rubeše a United labels vznikl videoklip OSTRAVA !!!, kterýse stal během 2 týdnů s 1,750.000 shlédnutími nejsledovanějším videoklipem všech dob českého internetu. 20. září 2010 se uskutečnila premiéra nového klipu nazvaného Veřejný nepřítel, jenž je parodií na klip slovenského rappera Rythmuse (původní klip se odehrává v Bratislavě a byl nazván Verejný nepriateľ). Klip byl natočen pod produkcí United Labels.

V lednu 2008 společně s Milošem Knorem zakládají agenturu KOMICI s.r.o., která se zaměřuje na stand-up vystoupení.

Mezi jeho další úspěšné počiny patří například: FAJNA MAMA, HEJ SYN. PREZIDENT, NUDA, HEPPY KURDE, TATA ZVRACÍ /Ruda a Yetty/, 7 nekonečných vět před spaním, 7 duvodů čemu je PIVO lepší než baba a další …

Ruda z Ostravy je oblíbeným moderátorem a  bavičem různých společenských akcí.

Na políčko „To se mi líbí“ –  sociální sítě  FACEBOOK  již kliklo na Ruda z Ostravy přes 166.000 uživatelů.

V současné době Ruda baví posluchače od 12:00 do 14:00 na FREKVENCI 1 !

20.5.2013 8:39 • Přečteno: 4553x • Autor: František Elfmark


Soubory přiložené k článku

Žádné soubory nejsou přiloženy!Komentáře jsou automaticky uzavřeny 30 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.