Datum: 26. 02. 2024

ONLINE-poslouchejte: Rádio Zlín | Rádio Čas | čtěte: Dobrý den s kurýrem | Slovácký Deník | sledujte: Televize TVS
Přispějte svým názorem na novou koncepci kultury ve městě
Kategorie: Články na úvodní straně

Přispějte svým názorem na novou koncepci kultury ve městě

 

 

 

 

 

Dotazníkový průzkum v rámci zpracování Koncepce rozvoje a řízení kultury v Uherském Hradišti

Kultura a kulturní aktivity patří v Uherském Hradišti k důležitým oblastem trávení volného času jeho občanů, ale i návštěvníků. Město Uherské Hradiště v současné době realizuje důležitý projekt zaměřený právě na rozvoj kultury ve městě. Výsledkem bude vytvoření Koncepce rozvoje a řízení kultury v Uherském Hradišti, která  má přinést společnou sdílenou vizi rozvoje kulturního života města v následujících letech. Jedná se o tvůrčí živý dokument reagující na potřeby města Uherské Hradiště a jeho obyvatel.

Velmi důležitým podkladem pro vypracování Koncepce rozvoje a řízení kultury jsou tak i preference a priority Vás – občanů města. Z tohoto důvodu se na Vás obracíme s žádostí o spolupráci.

Průzkum je realizován společností PROCES – Centrum pro rozvoj obcí a regionů, s.r.o. (více o společnosti na https://rozvoj-obce.cz/). Zajímá nás, jak jste spokojeni s kulturním vyžitím a kulturní infrastrukturou ve městě.

Dotazník je možné vyplnit elektronicky na webovém odkaze:

https://uhkultura.rozvoj-obce.cz/obcane

Koncepce rozvoje a řízení kultury bude vycházet ze skutečných potřeb a možností, odhalí silné a slabé stránky, ale také příležitosti a hrozby, bude čerpat z názorů veřejnosti i odborníků a bude tvořena tak, aby byla zachována kontinuita i přes další volební období.

Projekt je zpracováván ve spolupráci s externím zpracovatelem (společnost PROCES – Centrum pro rozvoj obcí a regionů, s.r.o.) se zapojením Městského úřadu Uherské Hradiště, občanů města, dalších organizací a skupin (např. spolky, podnikatelé, příspěvkové organizace) a odborné veřejnosti.

3.5.2020 9:42 • Přečteno: 555x • Autor: Markéta Macháčková


Soubory přiložené k článku

Žádné soubory nejsou přiloženy!Komentáře jsou automaticky uzavřeny 30 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.