Datum: 15. 06. 2024

ONLINE-poslouchejte: Rádio Zlín | Rádio Čas | čtěte: Dobrý den s kurýrem | Slovácký Deník | sledujte: Televize TVS
XXV. REPREZENTAČNÍ PLES MĚSTA
Kategorie: Články na úvodní straně

XXV. REPREZENTAČNÍ PLES MĚSTAUVOLNILI JSME POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA! 16. 1. 2016, 19.30 HODIN, KLUB KULTURY

 
Reprezentační ples města se v Uherském Hradišti koná již čtvrt století. 25. ročník pořádá město Uherské Hradiště v sobotu 16. ledna v 19.30 hodin. Klub kultury Uherské Hradiště jej připravil tentokrát v československém duchu.

I proto bude večer moderovat slovenská herečka a zpěvačka Zuzana Laurinčíková a moderátor Martin Rezek.

Ples odstartuje ve svižném rytmu tóny svých elektrických kytar doprovodná kapela Pavla Helana s názvem Eremy. Ve 20.00 hod. bude následovat slavnostní zahájení plesu. Plesovou atmosféru umocní vystoupení tanečníků TK Rokaso.

Během večera se na pódiu velkého sálu bude střídat česká Eremy a slovenské Slovak tango. Ve 22:00 hod. vystoupí host večera: zpěvák Petr Bende a jeho band v plném složení. Tanečnice z Luhačovického okrašlovacího spolku CALMA, známé jako Crazy Flappers, zpestří svými kreacemi večerní program i čekání na půlnoční losování o ceny. V režii Crazy Flappers je také překvapení večera ve stylu plováren 30. let. V malém sále bude těšit příznivce folkloru Cimbálová muzika Jaroslava Čecha a hrát k degustaci výběru vín, který připravila Šlechtitelská stanice vinařská Polešovice.

Bohatý raut bude pro účastníky plesu zajišťovat Sportcentrum Morava. Ve foyer pak k zábavě přispěje Smilebox – zábavná „fotobudka naruby“.

Každá vstupenka na XXV. Reprezentační ples města Uherské Hradiště je slosovatelná.

 

POKUD MÁTE ZÁJEM VĚNOVAT CENU DO SLOSOVÁNÍ, KONTAKTUJTE, PROSÍM, P. LEU SLOVÁČKOVOU, TEL. 724 343 701.

14.1.2016 10:21 • Přečteno: 4702x • Autor: Markéta Macháčková


Soubory přiložené k článku

Žádné soubory nejsou přiloženy!Komentáře jsou automaticky uzavřeny 30 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

, reprezentační ples odpovědět
Myslel jsem si, že se zúčastním městského reprezentačního plesu.
Pochvalu uděluji slovenské kapele SLOVAK TANGO. Také pořadatelé si dali záležet na opravdu hodnotné tombole. Tím však chvála končí. Pokud jste chtěli na této akci něco sníst, tak jste měli smůlu. Po deváté hodině večerní jste si mohli vybrat. Buď obírat kosti dvou nešťastných kuřat, či dojídat zbytky uzeného s chlebem. Po hodině totiž z rautu více nezbylo. Následovalo hodinové čekání na konec koncertu Petra Bendeho. Dočkali jsme se. Těšíme se, že si zatančíme waltz. Doufám, že některá kapela to umí. Marně. Uherské Hradiště má určitě na víc.