Datum: 19. 06. 2024

ONLINE-poslouchejte: Rádio Zlín | Rádio Čas | čtěte: Dobrý den s kurýrem | Slovácký Deník | sledujte: Televize TVS
Rozhovor
Kategorie: Články na úvodní straně

RozhovorO degustaci Tichá vína Reduta...

Co vás čeká v sobotu 7. dubna od 17.00 hodin na čtvrtém ročníku degustace Tichá vína Reduta? Rozhovor s organizátorem Antonínem Machem, ředitelem Klubu kultury, si můžete přečíst ve Slováckém Deníku (vydání pátek 6. dubna)... Online ZDE.

Ukázka z rozhovoru: 

Jste otcem myšlenky uspořádat tento typ degustace. Co pro vás znamenají Tichá vína?
V Tichých vínech se snoubí kultura jako taková a kultura vína. Jsou společenskou událostí, která se liší od klasických koštů, jaké na Slovácku známe. Vína si můžete vychutnat zcela autenticky, setkat se osobně s jejich tvůrci a zároveň se toho o víně i hodně dozvědět. Ve své podstatě je to takový exkurz do všech koutů naší země.

Jak vlastně samotná degustace probíhá?
Každé vinařství má ve velkém sále Reduty své místo, kde nabízí vzorky vín. Milovníci vína mohou na degustaci přijít od 17 hodin, vhodný je společenský oděv a těšit se mohou nejen na skvělá vína, sýry, ale i na vážnou hudbu v podání souboru Con Amore. Za vstupné 100 Kč obdrží návštěvníci i skleničku a katalog, podle kterého se mohou ve vínech snadno zorientovat. Nově je jako dárek připraven praktický váček na mince Reduta, které si mohou lidé zakoupit na pokladně a za ně pak degustovat jednotlivé vzorky vín.

5.4.2018 15:40 • Přečteno: 1651x • Autor: Markéta Macháčková


Soubory přiložené k článku

Žádné soubory nejsou přiloženy!Komentáře jsou automaticky uzavřeny 30 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.