Datum: 19. 07. 2024

ONLINE-poslouchejte: Rádio Zlín | Rádio Čas | čtěte: Dobrý den s kurýrem | Slovácký Deník | sledujte: Televize TVS
ONDŘEJ HAVELKA a jeho MELODY MAKERS
Kategorie: Články na úvodní straně

ONDŘEJ HAVELKA a jeho MELODY MAKERS30. října 2013 v 19:00 v Klubu kultury se budou házet, totiž dávat, perly swingu...

Populární Ondřej Havelka a jeho MELODY MAKERS navštíví v říjnu Klub kultury v Uherském Hradišti se speciálním programem ONDŘEJ HAVELKA a jeho MELODY MAKERS "házejí dávají PERLY SWINGU".

Vstupenky si můžete již nyní zakoupit elektronicky ON-LINE na www.vstupenky.kkuh.cz, nebo fyzicky v Městském infromačním centru, v prodejně RECORD MUSIC v Prostřední ulici a od 9. září opět také na pokladně KKUH.

ONDŘEJ HAVELKA a jeho MELODY MAKERS se zabývají autentickou interpretací populární hudby období raného a vrcholného swingu od počátku let třicátých až k raným letům čtyřicátým. Pestrý repertoár zahrnuje atraktivní skladby širokého žánrového spektra, sweet and hot, od hollywoodských muzikálů až po vrcholná čísla swingových big-bandů.
Stylizace koncertního show sleduje ve všech detailech typické dobové způsoby, počínaje kostýmy a účesy interpretů a celkovou režií představení konče.

Vitální jazzový výraz interpretů je umocňován smyslem pro show, nadhledem a humorem. Strhující hra orchestru je korunována výkony sólistů, především pak uměleckého ředitele bandu – zpěváka a tanečníka Ondřeje Havelky. Použití autentických hudebních nástrojů, pietní přístup k rekonstrukci autentických aranžmá a systematické studium a osvojování si dobových interpretačních technik přinášejí nečekané, okouzlující výsledky v podobě autentického zvuku, který známe z dobových nahrávek či filmů.

21.6.2013 13:13 • Přečteno: 5032x • Autor: František Elfmark


Soubory přiložené k článku

Žádné soubory nejsou přiloženy!Komentáře jsou automaticky uzavřeny 30 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.